O MNIE

A A A
 
Zajmuje się fotografią ślubną i okolicznościową.Oferuje Państwu szeroki wachlarz usług w zakresie:

FOTOGRAFII:

-okolicznościowej
- śluby, chrzty, komunie święte, jubileusze i inne


-reportażowej
- zjazdy, konferencje, pokazy i inne eventy

-reklamowej
- fotografia mody, produktu, architektura
-profesjonalne portfolia dla przyszłych modelek, modeli, aktorek i aktorów


-portretowej
-sesje prywatne, rodzinne, firmowe, szkolne i inne
-sesje ciążowe i dziecięce
-sesje zwierząt domowych

Wiem, że każdy człowiek jest inny i ma inne potrzeby, dlatego też do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.
Dokładam wszelkich starań, aby materiały, które trafiają w Państwa ręce były zawsze najwyższej jakości.
Dążę do tego, aby przed każdym zleceniem spotkać się osobiście i poznać Wasze oczekiwania, stworzyć ofertę dostosowaną do potrzeb każdej pary.


Fotografia-moja praca, moje hobby, moja pasja
Witam serdecznie w moim małym świecie fotografii…Moja praca…Wszystko zaczęło się w Krakowskim laboratorium fotograficznym, gdzie rozpocząłam swoją pracę 10 lat temu… Podczas wywoływania setek tysięcy zdjęć – dobrych i złych, ciekawych i nudnych, zrozumiałam czym tak naprawdę jest „rysowanie za pomocą światła” (Fotografia z gr. photos – światło, graphein – rysować, pisać).

Okazuje się, że ważne jest nie tylko odpowiednie światło zewnętrzne, które rysuje całą postać i otoczenie, ale wydobycie światła wewnętrznego, które swoim blaskiem odsłania głębię tematu i nadaje konkretnej pracy niezwykłą nutę.


I tak,narodziło się hobby…


sama zapragnęłam wydobywać to światło, uzewnętrznić piękno postaci i niezwykłość przedmiotów. Poszukiwałam ciekawych tematów i sposobów, by ciekawie pokazać tematy nudne… Rozpoczęły się godziny szlifowania zdobytej wiedzy: setki podróży, tysiące ujęć, kilometry filmów… wszystko po to, aby choć troszkę dosięgnąć ideału zdjęć przynoszonych przez profesjonalistów do zakładu.
Któregoś dnia złapałam się na tym, że już nie szukam, nie rozglądam się za tematem zdjęcia, zaczęłam patrzeć na świat jak przez obiektyw mojego aparatu…Rzemiosło zamieniło się w pasję…

Zapraszam do stworzenia wyjątkowej sesji zdjęciowej klimatem zestrojonej z Państwa uczuciami oraz wspólnymi wspomnieniami.

Zapraszam do oglądania